• Kusursuzluğu Yakala

    Golden Ratio
  • Yenilenmeye Hazır Ol

    Ready to Renew
  • Tüm Vücut Estetiği

    Change Your Body
prev next

 

"Sağlık, Güzellik ve Ötesi"

En Güzel Halinizle Siz...

Plastik cerrahi alanında ülkemizin prestijli eğitim kurumlarının başında gelen Hacettepe Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü'nden uzmanlığını alan Evren Tevfik İşçi; samimi ve sıcak bir ortamda her hasta için kişinin ihtiyacına özel çözümler sunmaktadır. Op. Dr. Evren Tevfik İşçi'nin estetik ve plastik cerrahi kliniğinde; herhangi bir prosedürün başarısı için çok önemli olan açık iletişim üzerine güçlü bir doktor - hasta ilişkisi kurulur. Görünüşünüzün iyileştirilmesi ve özgüveninizin artması için ameliyatlı veya ameliyatsız estetik müdahaleler yapılmaktadır. Ne istediğiniz veya ne istemediğiniz hakkında samimi bir şekilde konuşabileceğiniz kliniğimizde en önemli amacımız; hedeflediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz için akılcı ve bilinçli seçimler yapmanızı sağlamaktır.

 

WhatsApp ile Dokun ve İletişime Geç

 

Op. Dr. Evren Tevfik İşçi

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

 

Meme Estetiği

Meme estetiği veya göğüs estetiği ameliyatı başlıklarını meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme ameliyatları olarak sıralayabiliriz.

Dolgu Uygulaması

Estetik dolgu zamanla birlikte cilt altında azalan cilt elemanlarının yerine konması işlemidir. Kollajen, cilde destek görevi görür.

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı, öncelikli olarak solunum tedavisi için yapılır ve sonra kişinin yüzüne uygun bir burun da elde edilir. Burun estetiği fiyatları hakkında bilgi alınız.

Liposuction

Liposuction, vücuttan yağ alma yöntemidir. Vücudu şekillendirmek için vücudun belirli bölgelerinden direkt olarak yağların çekilmesi işlemidir.

Botox ®

Botoks maddesi, özellikle yüz bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesi amacıyla yüzdeki gerekli yerlere enjekte edilmesi şeklinde uygulanır.

Yüz Germe

Plastik cerrahınız cildin altındaki kas ve bağ dokularına yönelik germe işlemlerini yaptıktan sonra  cildi gererek kesi hatlarından taşan fazlalıkları alır.

 

TELİF HAKKI

Copyright © Op. Dr. Evren Tevfik İşçi

+90 212 830 80 63

+90 542 830 80 62

 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 SOSYAL MEDYA

BASINDAKİ MAKALELERİ

YASAL UYARI

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar.