• +90 542 830 80 62
  • Ataköy Towers B blok no:122 Bakırköy/İstanbul
  • 9:30 - 17:30

Paris ışıltısı; ciltte zaman içinde ortaya çıkan yaşlılık belirtilerini gidermek için uygulanan bir medikal estetik prosedürdür. Modern estetik uygulamalarındaki gelişmeler sonucu hayatımıza dahil olan Paris ışıltısı, cilde ışıltı kazandırma ve cildin daha iyi görünmesini sağlama amacıyla enjeksiyon yöntemiyle uygulanır. Cilde enjekte edilen karışımda son derece zengin bileşenler bulunduğundan, Paris ışıltısı etkisi yüksek bir prosedür olarak öne çıkar.

Paris ışıltısı, daha sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği yaşlanma karşıtı bir tedavidir. Bir hücre yenileme tedavisi olarak ciltteki fibroblast aktivitesinin artmasını sağlar. Cilde enjekte edilen ve başta hyaluronik asit olmak üzere çok çeşitli bileşenlerden oluşan karışımın canlandırıcı bir etkisi vardır. Enjekte edilen karışımdaki bileşenler, cildin estetik açıdan daha güzel ve daha pürüzsüz bir görünüme sahip olmak için ihtiyaç duyduğu maddelerdir.

Paris ışıltısı tedavisinde cilde enjekte edilen karışımın içindeki en önemli bileşenlerden biri hyaluronik asittir. Cilde kaybettiği nemi kazandırma özelliğiyle cilt için önemli bir yapı taşı olmasının yanı sıra hyaluronik asit, kolajen sentezini tetiklemesi nedeniyle anti aging tedavilerinde en çok kullanılan bileşenlerden biridir.

Bunun yanı sıra enjekte edilen karışımın içerisinde bulunan elastin, vitamin, protein ve amino asitlerin kolajen üretimini destekleme etkisi vardır. Karışımda bulunan glutatyon, koenzim, polisorbat, dekstroz anhidröz ve nükleer asit gibi serbest radikallerle savaşan maddeler ise cilt metabolizmasında uyarıcı etkiye sahiptir.

Paris Işıltısı Nasıl Uygulanır?

Paris ışıltısı, cilt gençleştirme ve sıkılaştırma amacıyla uygulanan bir medikal estetik prosedürdür. Uygulamanın ilk ve en önemli adımı, hastanın muayene edilmesidir. Bu süreçte cildin ihtiyaçları belirlenir ve hastanın beklentilerinin gerçeğe uygun olup olmadığı değerlendirilir. Hastanın tedavi için uygun olduğu kararı verilirse, hangi bölgelere ve hangi doz kullanılarak enjeksiyon yapılacağı belirlenir.

Daha sonra uygulama bölgesine lokal anestezik etkili krem sürülerek cildin uyuşması beklenir. Uyuşma etkisi sağlanınca, daha önceden belirlenen noktalara enjeksiyon yapılır. Paris ışıltısı seansının tamamlanma süresi, hasta özelinde enjeksiyon yapılacak bölge sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Paris ışıltısı tedavisi genellikle 5 seansta tamamlanır. Diğer yandan ihtiyaçlara göre belirlendiğinden, seans sayısı kişi özelinde farklılık gösterebilir. Son derece etkili bir medikal estetik prosedür olan Paris ışıltısının genellikle iki haftalık aralıklarla bir seans olmak üzere üç seans uygulanması tercih edilir. Daha sonra 4 haftalık aralıklarla 2 seans şeklinde uygulama yapılır.

Paris Işıltısı Nasıl Etki Eder?

Yapılan araştırmalara göre, Paris ışıltısı 5 seanstan sonra kanıtlanmış sonuçlar elde edilmesini sağlar. Paris ışıltısı tedavisi uygulanan vakaların %88’inde cilt parlaklığının %144 oranında arttığı tespit edilmiştir. Ayrıca Paris ışıltısı yaptıranların %83’ünde nem yenilenme oranı %132 olmuştur. Düzensiz dokuların yumuşaması %52 oranında, kırışıklık azalması %33 ve gözenek küçülmesi %59 oranında gerçekleşmiştir.

Paris ışıltısı uygulaması genellikle 2 haftalık aralıklarla tek tek yapılan 3 seans ve daha sonra 4 haftalık aralıklarla tek tek yapılan 2 seans şeklinde yapılır. Bu uygulama planı sayesinde ciltteki canlılığın ve ışıltının artması, aynı zamanda cilt kırışıklıklarının azalması söz konusu olabilir. Cilt sağlığı ve görünümü üzerinde sağlanan olumlu etkilerin korunması için 6 ayda bir bakım seansları uygulanması önerilir.

Paris Işıltısı Kimler İçin Uygundur?

Son derece etkili, pratik ve konforlu bir medikal estetik prosedür olan Paris ışıltısı temel olarak her yaş grubundan hastaya uygulanabilir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak cildinde kırışıklık, cansızlık, donukluk, kuruluk ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar görülen kişiler Paris ışıltısı tedavisi için uygun adaylar olarak kabul edilir.

Paris ışıltısı çoğunlukla yaş almanın, yer çekiminin ve ultraviyole ışınların olumsuz etkilerinin neden olduğu sorunları giderme amacıyla uygulanır. Bu kapsamda, yaşlanma belirtilerinin sıklıkla görüldüğü göz çevresi, yüz, boyun, el ve kol bölgelerine Paris ışıltısı yapılabilir.

Her yaş grubuna uygulanabilen bir medikal estetik prosedür olmasına karşın Paris ışıltısına genellikle 35 ve üzeri yaşlarda ihtiyaç duyulur. Çünkü ciltteki elastikiyet kaybı ve buna bağlı ince çizgiler çoğu zaman 35 yaşın üzerinde ortaya çıkar. Bu nedenle söz konusu yaş grubundaki kişiler, daha genç ve canlı bir cilt görünümüne erişmek için ciltlerinin desteklenmesi amacıyla Paris ışıltısı tedavisine ihtiyaç duyar.

Paris ışıltısı ciltteki kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek cilde gereksinim duyduğu vitamin ve mineral desteğini sağlar. Böylece cildin daha ışıltılı, canlı ve genç bir görünüme erişmesine katkıda bulunur. Paris ışıltısının en önemli özelliklerinden biri tüm cilt tiplerine ve her mevsim uygulanabilmesidir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak belirlenir ve kişisel ihtiyaçlara göre değişiklik gösterir. Paris ışıltısı fiyatları belirlenirken belirleyici olan faktörlerden ilki; kaç noktaya enjeksiyon yapılacağı, uygulama bölgesinin genişliği, seans sayısı ve uygulanacak dozdur. Enjekte edilen maddenin kalitesi de Paris ışıltısı tedavisi fiyatlarını doğrudan etkiler. Ayrıca prosedürü gerçekleştiren doktorun uzmanlığı, deneyimi ve kliniğin fiyat politikası da Paris ışıltısı fiyatlarının belirlenmesi sürecinde göz önünde bulundurulan unsurlardır.

paris-isiltisi-faydalari-nelerdirParis Işıltısı Faydaları Nelerdir?

Paris ışıltısı tedavisi kapsamında cilde enjekte edilen aktif maddeler, cilt yenileme tedavilerinin etkinliğinin daha ileri seviyeye taşımayı sağlayan özelliklere sahiptir. Tek bir seans uygulama ile dahi cildin daha ışıltılı bir görünüm almasını sağlayabilir. Bu nedenle Paris ışıltısı, hücresel anlamda yaşlanma etkileriyle mücadele etmeye yardımcı olan etkili bir yöntem olarak kabul edilir.

Prosedür cildin dayanıklılığını ve canlılığını artırmaya, ciltteki ince kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Genellikle iki gün içerisinde etkisini göstermeye başlayarak cildi aydınlatır ve dikkat çekici bir parlaklık kazandırır.

Bunun yanı sıra Paris ışıltısı, cilt tonunun eşitlenmesi konusunda fayda sağlayabilir. Cilt tonu düzensizlikleri, pigmentasyon sorunları ve güneş lekeleri gibi sorunların hafifletilmesine, bu sayede cildin daha homojen bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilir. Paris ışıltısı prosedürünün yaşlanma lekeleri ve güneş lekeleri ile savaşmada etkili bir yöntem olduğu söylenebilir.

Paris ışıltısı prosedürünün diğer bir faydası, cildi aydınlatma özelliğinin olmasıdır. Ciltteki mat ve solgun görünümü gidermeye, cilde doğal bir ışıltı kazandırmaya yardımcı olabilir. Bu sayede, cilt daha canlı ve genç bir görünüme kavuşabilir.

Aynı zamanda Paris ışıltısı tedavisi cilt gözeneklerinin sıkıştırılması, böylece cildin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşması faydasını da sağlayabilir. Ciltteki kolajen üretimini artırarak cilt elastikiyetini güçlendirir ve cilt sarkmalarını önleyebilir. Cildindeki lekelerden rahatsız olan, cildinde hafif düzeyde sarkmalar, yaş alma belirtileri, göz altlarında torbalanma ve morluklar bulunan kişiler Paris ışıltısı tedavisinden fayda sağlayabilir.

Paris Işıltısı ile Cilt Rengi Dengeleme Nasıl Gerçekleşir?

Paris ışıltısı prosedürü kapsamında cilde enjekte edilen karışımda çok çeşitli bileşenler bulunur. Bu sayede cilt tonunu dengelemeye, aydınlatmaya ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırmaya yardımcı tedavi olarak öne çıkar. Paris ışıltısı prosedüründe kullanılan karışımın özel formülasyonu, ciltte mat ya da solgun bir görünümü engellemeyi amaçlar.

Formülün içerisindeki aydınlatıcı pigmentler bir yandan cilde doğal bir parlaklık kazandırırken, diğer yandan cilt tonunu düzenlemeye ve eşitlemeye yardımcı olur. Bunun sonucunda ise cilt tonu düzensizliklerinin, koyu lekelerin ya da donuklukların daha az belirgin hale gelmesi sağlanabilir. Paris ışıltısı enjeksiyonu, cilde ışığı yansıtma yoluyla cildin daha genç ve canlı görünmesini destekler.

Uygulama sırasında dikkatlice seçilen renk tonları, cilt renginin kusursuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Cildin ihtiyacına uygun olarak seçilen ürünleri, cildinde hafif ve doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için idealdir. Sonuç itibarıyla, Paris ışıltısı, cildinin rengini dengelemek, cildine doğal ve sağlıklı bir ışıltı katmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu bir medikal estetik prosedürdür.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Paris ışıltısı göz altı, dekolte, boyun, el ve kol bölgelerine uygulanabilir. Yüz bölgesinde daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek amacıyla uygulanan bir prosedür olan Paris ışıltısı, son zamanların en popüler anti aging uygulamaları arasında yer alır. Başta göz çevresi olmak üzere yüzün çeşitli bölgelerinde genç, canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için Paris ışıltısı enjeksiyonundan faydalanılabilir. Gerek ülkemizde gerek dünyada Paris ışıltısı denilince akla ilk olarak yüz bölgesi gelse de, bu tedavi aynı zamanda boyun, el ve kol bölgelerine uygulanabilir.

Daha genç bir görünüme sahip olması istenen vücut bölgelerine uygulanabilen Paris ışıltısı, enjekte edilen karışımda bulunan vitaminler, mineraller ve diğer bileşenler sayesinde büyük fayda sağlar. Cilt enjeksiyonla birlikte ihtiyacı olan vitaminleri ve mineralleri aldığı gibi elastikiyetini yeniden kazanma avantajını da elde edebilir.

Paris Işıltısının İçeriğinde Neler Vardır?

Paris ışıltısı, güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için son derece önemli olan besinlerden oluşan içeriğiyle dikkat çeker. Paris ışıltısının içeriği şu şekildedir:

  • Hyaluronik asit, cildi yenileme ve nemlendirme etkisine sahiptir.
  • 12 adet vitamin, ciltteki kolajen sentezini uyararak serbest radikalleri nötralize eder.
  • 24 adet aminoasit; protein, elastin ve kolajen üretimine yardımcı olur.
  • 6 adet ko-enzim ve 5 adet nükleik asit, metabolik reaksiyonları uyarır.
  • 6 adet mineral, hücre metabolizmasında dengenin sağlanmasına katkıda bulunur.
  • Glutatyon, glukuronik asit, glukozamin, polisorbat 80, glukuronik asit lakton ve dekstroz anhidroz gibi bileşenler sahip oldukları antioksidan etki sayesinde aşırı serbest radikalleri azaltır, hücre hasarının onarılmasını destekler.

Paris Işıltısı Neden Yapılır?

Yaş alma, stres, yorgunluk, mevsimsel değişiklikler, düzensiz uyku, yetersiz su tüketimi, güneş ışınlarının zararlı etkileri, sağlıksız beslenme ve zararlı yaşam tarzı alışkanlıkları gibi nedenlere bağlı olarak zaman içinde cilt ışıltısını kaybedebilir. Kış aylarında soğuk havanın, yaz aylarında ise güneş ışınlarının etkisiyle ciltte ince çizgiler ve kırışıklıklar meydana gelebilir. Bu durumda devreye giren medikal estetik prosedürler hem kadınlara hem erkeklere daha canlı, sıkı ve parlak bir cilde sahip olma inkanı sunabilir. Son zamanlarda popülaritesi giderek artan Paris ışıltısı da bu medikal estetik prosedürler arasında ilk sırada gelir.

Paris ışıltısı farklı nedenlere bağlı olarak donuk, yorgun ve mat bir görünüm alan cildi canlandırmak ve ciltteki kırışıklıkları açmak amacıyla uygulanır. Bu kapsamda, cilde etken mezoterapi maddeleri enjekte edilir. Paris ışıltısı prosedüründe cilde enjekte edilen karışımın temel bileşeni olan hyaluronik asit, nem oranını artırarak cilt için çok önemli olan nem ihtiyacını karşılar.

Kolajen sentezini tetikleyen serbest radikallerin ciltte yeterli miktarda bulunmaması ya da zaman içinde azalması, bazı cilt sorunlarına neden olabilir. Paris ışıltısında enjekte edilen karışımda serbest radikallerin bulunması, bu nedenle cilt sağlığını destekleyen bir unsur olarak kabul edilir. Bunlar ek olarak sö konusu karışımda elastin, vitamin, glutation, dekstroz anhidroz, polisorbat, protein, koenzim, nükleik asit, polisorbat ve kolajen üretimini destekleyen amino asitler de bulunur.

Paris ışıltısı cilde canlılık kazandıran, cildin dayanıklılığını arttıran ve ciltteki ince kırışıklıkları onaran bir prosedürdür. Cildi aydınlatma özelliği sayesinde, cilde dikkat çekici bir parlaklık kazandırabilir. Pürüzsüz ve güzel bir cilde sahip olmayı sağlayacak bileşenlerin enjeksiyonuna dayanan Paris ışıltısı, yüzdeki yaşlanma belirtilerinin hafifletilmesini ve yüze canlılık kazandırılmasını sağlayabilir.

Paris ışıltısı uygulamasının pek çok farklı amaçla gerçekleştirilmesi mümkündür. Cilde enjekte edilen karışımda yer alan nükleik asit cildin farklı bir açıdan iyileşmesini sağlarken, mineraller cildi farklı bir yönden besleme imkanı sunar. Buna bağlı olarak, farklı cilt sorunlarının giderilmesi için Paris ışıltısından faydalanılabilir.

Paris ışıltısı çoğu zaman ciltteki elastikiyet kaybını, cilt kuruluğunu, cansızlığı, cilt kırışıklıklarını, ciltteki soluk ve donuk görünümü gidermek amacıyla uygulanır. Daha parlak ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmek için de Paris ışıltısı yapılabilir. Diğer bir deyişle, Paris ışıltısı uygulanabilmesi için hastada mutlaka bazı cilt sorunlarının olması gerekmez. Hastanın yalnızca elastikiyet kaybından şikayetçi olması ya da daha canlı bir cilt görünümüne sahip olmak istemesi durumunda Paris ışıltısı tedavisine başvurulabilir.

Cildindeki yaşlanma etkilerini azaltmak, yer çekiminin etkisiyle meydana gelen sarkmaları durdurmak ve güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu cilt hasarlarını önlemek isteyen kişiler Paris ışıltısı prosedüründen fayda sağlayabilir.

paris isiltisi hangi yas icin uygunParis Işıltısı Hangi Yaş İçin Uygun?

Paris ışıltısı aslında 18 yaş üzerindeki kişilere uygulanabilen bir prosedürdür. Ancak 18 yaşın üzerinde olmak tedavinin uygulanması için yeterli değildir. Bu popüler prosedüre uygunluk için hasta özelinde değerlendirme yapıldıktan sonra karar verilir. Bununla birlikte genellikle 35 yaşının üzerindeki kişiler Paris ışıltısı prosedürüne gereksinim duyar. Çünkü, ciltteki elastikiyet kaybı ve ince kırışıklıklar genellikle 35 yaştan sonra görülmeye başlar. Buna bağlı olarak cilt sağlığını korumak ve daha genç bir cilt görünümüne sahip olmak için cildin desteklenme ihtiyacı doğar. Bu aşamada ise Paris ışıltısı uygulaması devreye girer.

Paris Işıltısı İşlem Süreci

Paris ışıltısı hasta özelinde planlandığı, alanında uzman ve deneyimli doktorlar tarafından uygulandığı takdirde etkili sonuçlar sağlar. Medikal estetik bir prosedür olması, diğer bir deyişle cilde kesi uygulanması ve dikiş atılması gerekmemesi nedeniyle gerek işlem süreci gerek işlem sonrası son derece konforludur.

Paris ışıltısı başta hyaluronik asit olmak üzere çeşitli bileşenlerden oluşan karışımın uygulama bölgesine enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Uygulamaya başlanmadan önce hedef bölge temizlenir, daha sonra lokal anestezik etkili krem sürülür. Krem etkisini gösterip hedef bölge uyuşunca enjeksiyon aşamasına geçilir. Enjeksiyon daha önce belirlenen bölgelere yine önceden belirlenen dozlarla yapılır. Uygulamaya başlanmadan önce lokal anestezik etkili krem sürüldüğü için hasta enjeksiyon sırasında acı ya da ağrı hissetmez.

Paris Işıltısı İşlem Sonrası

Paris ışıltısı uygulamasından sonra uygulama bölgesinde enjeksiyona bağlı küçük izler, kızarıklıklar ve bazı yüzeysel şişlikler görülebilir. Bu tür yan etkiler genellikle birkaç gün içinde kendiliğinden düzeleceği için herhangi bir müdahaleye gereksinim duyulmaz. Paris ışıltısı tedavisini takip eden ilk 24 saat içerisinde uygulama bölgesine su değdirilmemelidir. Isının ve nemin yüksek olduğu sauna ve hamam gibi ortamlarda bulunulmamalı, aynı zamanda olası bir enfeksiyon riskine karşı makyaj yapılmamalıdır. Yine aynı süre içerisinde egzersiz yapılmamalı, cilt doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır.

Paris ışıltısı uygulamasından sonra hastanın günlük yaşantısında herhangi bir kesinti söz konusu olmayıp hasta günlük aktivitelerine kaldığı yerden devam edebilir. Ancak, doktorun önerilerine uygun bir şekilde davranmak, prosedürden optimum fayda sağlanabilmesi açısından çok önemlidir. Bu doğrultuda, Paris ışıltısı tedavisinden sonra erken dönemde sigara ve alkol kullanımına ara verilmesi önerilir. Uygulamadan sonra erken dönemde uyku sırasında başı yüksekte tutacak yastıklar tercih edilmelidir

Tedaviyi izleyen ilk 4 ila 6 saat boyunca hasta mimik kullanımına ara vermelidir. Yine doktorun belirttiği süre boyunca enjeksiyon bölgesine masaj yapmamaya özen gösterilmelidir. Paris ışıltısı herhangi bir kesi ya da dikiş içeren bir süreç olmadığı için hastalar uygulamanın ardından bir iyileşme süresine ihtiyaç duymaz. Tedavinin etkileri uygulamanın tamamlanmasıyla birlikte görülmeye başlanabilir.

Paris ışıltısı enjeksiyonundan en iyi sonuçların sağlanabilmesi için enjekte edilecek karışımın içerisinde, cildin gereksinimi olan kaliteli bileşenler yer almalıdır. Karışım hazırlanırken, cilt yüzeyini kusursuz bir pürüzsüzlüğe kavuşturmak amaçlanmalıdır. Kalıcı ve optimum fayda sağlamanın en önemli kurallarından biri, tedavinin seans sayılarının ve seans aralıklarının hasta özelinde belirlenmesidir.

Paris Işıltısı Kalıcı mı?

Paris ışıltısı medikal estetik prosedür olması nedeniyle ciltte kalıcı sonuçlar sağlamaz. Hasta özelinde çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilse de, Paris ışıltısı prosedürünün sağladığı etkiler genellikle 6 ila 12 ay arasında kalıcılığını korur. Paris ışıltısı hastanın talep etmesi ve doktorun uygun görmesi halinde düzenli aralıklarla yenilenebilir. Bu sayede uygulamanın etkilerinin daha uzun süreli olması ve cilt sağlığının desteklenmesi gibi faydalar sağlanabilir.

Paris Işıltısı Yaptıranlar Öncesi ve Sonrasından Memnun mu?

Paris ışıltısı konforlu, acısız ve pratik bir medikal estetik prosedür olduğundan hastalar uygulamadan sonra günlük yaşantılarına kesintisiz bir şekilde devam edebilir. Uygulama hızlı bir şekilde tamamlandığı gibi sonucunu da kısa süre içerisinde görmek mümkündür. Paris ışıltısı yaptıranlar ciltlerindeki olumlu etkileri kısa süre içinde fark ettiklerinden sonuçtan memnundur.

Kişi özelinde çeşitli ihtiyaçların karşılanmasını ve bazı cilt sorunlarının giderilmesini sağlayan bileşenlerden oluşan karışımı sayesinde Paris ışıltısı etkili sonuçlar sunar. Bu nedenle hem uygulama sırasında hem sonrasında hasta memnuniyeti üst noktalara taşınabilir. Elbette bu aşamada işlemi gerçekleştiren doktorun uzmanlığı ve deneyimi çok önemlidir.

Paris Işıltısı Yaptıranlar Nasıl Bir Etki Görür?

Paris ışıltısı hasta özelinde planlandığı ve uygulandığı takdirde etkili sonuçlar alınmasını sağlayan, pratik ve konforlu bir medikal estetik prosedürdür. Yaş alma, hamilelik ve güneş ışınları gibi nedenlere bağlı olarak ciltte lekeler meydana gelebilir. Paris ışıltısı tedavisi ciltteki lekelerin azaltılmasına, böylece daha eşit ve pürüzsüz bir cilt tonu elde edilmesine yardımcı olur.

Paris ışıltısı yaptıranlar ciltlerindeki kırışıklıkların azaldığını ve ciltlerinin daha genç göründüğünü fark edebilir. Cilde enjekte edilen maddeler sayesinde cilt elastikiyetinin artması ve ciltteki ince çizgilerin artması mümkün olabilir.

Sivilce izleri ciltte kalıcı lekeler haline gelip öz güven eksiklikleri yaşanmasına neden olabilir. Paris ışıltısı yaptıranlar ciltlerindeki sivilce izlerinin hafiflediğini ve ciltlerinin daha pürüzsüz bir görünüme kavuştuğunu görebilir. Paris ışıltısı, enjekte edilen karışımdaki hyaluronik asit sayesinde ciltteki nem kaybını önler ve cilde ihtiyacı olan nemi kazandırır. Böylece Paris ışıltısı yaptıranlar uygulamadan sonra ciltlerinin daha sağlıklı ve canlı göründüğünü fark edebilir.

Cildinde yağ dengesi bozuk olduğundan sivilce ve diğer cilt sorunları ile karşı karşıya kalan kişiler, Paris ışıltısının ciltteki yağ dengesini düzenleme etkisinden faydalanarak ciltlerinde sivilce oluşumunun azaldığını ve ciltlerinin daha sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu görebilir.

Gönder & Send
TR: Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?
EN: Hello, How may I help you?