• +90 542 830 80 62
 • Ataköy Towers B blok no:122 Bakırköy/İstanbul
 • 9:30 - 17:30
H-100 Gençlik Aşısı

KALIŞ SÜRESİ
1 Gün

HASTANEDE KALMA
Yok

ÇALIŞMA SÜRESİ
10-15 Dakika

ANESTEZİ
Lokal Anestezi

KURTARMA SÜRESİ
3-7 Gün

TAKİP ZİYARETİ
Yok
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

 

Cildimizin de tıpkı vücudumuz gibi ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların başında hyaluronik asit gelir. Hyaluronik asit vücuttaki bağ dokusu, eklemler için gereken ve cildin doğasında bulunan bir protein türüdür. Bağ dokusu, eklemler ve cilde esneklik ve nem kazandıran hyaluronik asit, zamanla vücutta azalmaya başlar. Vücutta bu eksikliği desteklemediğimiz takdirde yaşlanma süreci hızlanır ve özellikle cilt üzerinde görünür şekilde sorunlar ortaya çıkmaya başlar.

H100 gençlik aşısı, İstanbul içinde bir çok yerde uygulanmaktadır. Aşı bir medikal estetik işlem olması nedeniyle, kesinlikle konusunda uzman doktorlar tarafından uygulanmalıdır. Cildin altına enjekte edilen aşının doğru şekilde ve hijyenik ortamda uygulanması gerekir. H100 gençlik aşısı İstanbul olarak yapacağınız aramalarda karşınıza çıkacak olan doktorları özenle değerlendirmeli ve araştırma yapmalısınız. Tercih edeceğiniz doktorun alanında  uzman olmasına dikkat etmelisiniz. Op. Dr. Evren Tevfik İşçi bu alanda yaptığı çalışmalar ile kendisini kanıtlamış bir doktordur.

 

 

H-100 Gençlik Aşısı Nedir?

H-100 gençlik aşısı, içinde yüksek oranda hyaluronik asit ve cilt yapısı için gerekli olan amino asitleri bulunduran etkili bir cilt gençleştirme kokteylidir. Ciltte zamanla kaybolan elastikiyet ve nemin en önemli nedeni yavaş yavaş azalmaya başlayan hyaluronik asit ve kolajendir. Kısaca cilt yaşlanma sürecine giriyor demektir. Erken dönemde nem tamamen kaybolmadan, kırışıklıklar derinleşmeden önlem almak önemlidir. Bu şekilde çok daha olumlu etki alınabilir.

H-100 gençlik aşısı bir cilt gençleştirme ürünüdür. Yaş alma ya da genetik faktörlere bağlı olarak kişilerin cildinde oluşan sarkma ve kırışıklıkların giderilmesinde destek olmak üzere kullanılan medikal estetik bir tedavidir. Uygulanması kolay ve etkileri de daha hızlı alınan bu tedavi son yıllarda çok fazla tercih ediliyor. Gün içinde uygulama yapılabiliyor ve hasta çok daha çabuk hayatına geri dönebiliyor.

 

H-100 Gençlik Aşısı Kullanım Alanları Nelerdir?

Medikal estetik alanında kullanılan bu cilt gençleştirme ürünü vücutta farklı bölgelerde kullanılabilir. Nem desteği sağlaması açısından ciltte önemli bir destek kaynağı olan aşı, son yıllarda çok tercih edilmektedir. Kolay uygulanması, kısa sürede yapılabilmesi ve hızlı sonuç alma aşının tercih edilmesinde önemli nedenlerdir.

Gençlik aşısının kullanıldığı alanlar;

 

 • Yüz bölgesi,
 • Boyun ve gıdı bölgesi,
 • Dekolte bölgesi,
 • Ellerin üst kısmıdır.

H100 Faydaları Nelerdir?

Uzun yıllar süren medikal estetik alanında yapılan araştırmalar ve özel denemeler sonucunda ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen H100 aşısının faydaları saymakla bitmiyor. Bu faydaların arasında bazıları şöyle özetlenebilir:

 

 

 • Hyaluronik asidin ciltteki aktivasyonunu devam ettirir, bu şekilde dokuda bulunan ve dokunun ihtiyacı olan asidin de ömrünü uzatır.
 • Yaş almayla birlikte ortaya çıkan kırışıklıkların ve yüz mimik çizgilerinin açılmasını sağlar, daha da derinleşmesini engeller.
 • Derinin daha sıkı olmasıyla daha canlı ve genç bir görünüm sağlanır.
 • Ciltte hücre yenilenmesini hızlandırır.
 • Deride yaşanan sarkmalar azalır ve deri altındaki kas dokusunu destekler.
 • Cildin elastikiyetini arttırır.
 • Cildin su tutmasını sağlayarak nemlendirir.
 • Hyaluronik asidin ciltteki ömrünü uzatır, erimesini yavaşlatır.
 • Cildin biyolojik onarım sürecini hızlandırır.
 • İçeriğindeki, hyalüronik asit sayesinde cildin nemini hapseder, nem kapasitesini artırır ve böylece cilde elastikiyet gelir.
 • Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.
 • Cilde parlaklık verir ve daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlar.

 

H-100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

H-100 aşısı öncesinde cilt yapısı incelenir ve kişinin ihtiyacına göre, nem ve elastikiyet kaybı göz önünde bulundurularak yılda 2 en fazla 5 seans olarak uygulanabilir.

Tüm cilt tedavilerinde olduğu gibi yaşınız, cilt yapınız, kırışıklıklar ve çizgilerinizin durumu, kullandığınız ilaçlar gibi bir çok etkeni birlikte değerlendiriyoruz. Herkesin cildi aynı değildir, bu nedenle uygulanacak seans sayısı da farklı olmaktadır.

 

H-100 Aşısı Nasıl Uygulanır?

H100 aşısı sadece uzman doktorlar tarafından yapılır. Aşının öncesinde aşı yapılacak bölgeye lokal anestezi kremi sürülür. Bölgede uyuşukluk elde edilene kadar beklenir. Krem tamamen temizlenir ve aşı uygulamasına geçilir.

Aşı, cilt altına olacak şekilde mezoterapi yöntemiyle uygulanır. H100 aşısı uygulama yapılacak bölgede 1 cm. lik aralar belirlenerek, seçilen yerlere enjeksiyon yardımı ile deri içine enjekte edilerek yapılır. H100 aşısı uygulanırken çok ince iğneler kullanıyoruz. İğnelerin çok ince olması ve işlem öncesinde anestezi kremleri ile uyuşma sağladığımız için hasta  ağrı, acı, sızı hissi yaşamaz. H100 aşısı uygulama süresi lokal anestezi kreminin sürülmesi de dahil olmak üzere, ortalama 30 dakika kadar sürmektedir.

 

 

 

Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Ciltte suyu tutarak nem kapasitesini arttırmak, kırışıklıkları azaltmak ve deriyi sıkılaştırmak gibi etkileri olan H-100 aşının etkisi hemen gözle görülür şekilde  fark edilir. Aşının etkisi ciltte yüzün yukarı doğru kalkmasını ve hacmini geri kazanmasıyla görülür. Burada medikal estetik uzmanların dokunuşu çok değerlidir. Çünkü aşının ne kadar enjekte edileceği, doğal görünmesi açısından çok önemlidir.

Aşı uygulamasının yapıldığı ilk 7 gün içinde cilt hemen canlanır ve parlaklık görülmeye başlar. Bu durum aşı sonrasında aylar içinde artarak devam eder. Eğer beslenmenize, vitamin desteklerinize ve de günde 2 litre su içmeye özen gösterirseniz, aşının etkisi önemli derecede uzar. Aynı zamanda sigara ve alkolden de uzak kalmanız önerilir.

Cildin temel yapı taşlarından biri olan kolajeni artırmaya yönelik yapılan medikal bir tedavi olan H100 aşısı, kişiye özel olarak yapılmaktadır. İnsan cildindeki kolajen formunun % 20’si kolajen tip III, % 80’i ise kolajen tip I’dir.  25 yaşın üzerinde her yıl ciltteki kolajen azalmaya başlar. Üretimi de yavaşlar.  Kolajeni oluşturan fibroblast üretimini uyarmak için kolajen aşısı önemli bir destektir.

Cildin yapısına ve mevcut durumuna göre belirlenen seanslar uygulanmaya başladığında, cilt hemen tepki vermeye başlar ve etkileri hemen görülür. 15 gün içinde daha da etkili olan aşı sayesinde uzun süre cilt genç formunu korur. Aşının içinde bulunan ve bilinen en güçlü antioksidanlardan biri olan ‘’mannitol’’ aşının dokulara olan etkisini ve ciltte kalıcılığını arttırır. Ödem sökücü etkisi bulunan mannitol, ciltte suyu tutan dokuların onarımını sağlayan Hyalüronik asidin cilt dokularında daha uzun süre kalmasına destek olur.

 

 

H100 Aşısı Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 • H100 aşısı sonrası, sonuçların daha etkili ve uzun süreli kalıcı olması için bazı konularda dikkatli olmanızı öneriyoruz.
 • İlk 24 saat boyunca spor ve ağır aktivitelerden uzak kalın.
 • Bir süre sauna ve hamam gibi aşırı sıcak ortamlardan uzak durun.
 • Güneş ışığına maruz kalmayın, güneşe çıkmayın.
 • Aşı yapılan bölgeye belli sürelerde buz kompresi yapın.
 • Sırt üstü yatmaya özen gösterin.
 • Bol su tüketin.
 • İçki ve sigaradan uzak kalın.
 • Sağlıklı beslenin.

 

H100 Aşısı Fiyatları Ne Kadardır?

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile estetik işlem yapan klinik ve merkezlerin, doktorların web sitelerinde ya da sosyal medya hesaplarında işlem fiyatlarını belirtmeleri yasaklanmıştır.  H100 aşısı fiyatları da bu nedenle paylaşılmamaktadır.

Ayrıca H100 gençlik aşısı fiyatı ile ilgili net bilgi verebilmemiz için öncelikle sizi muayene ederek mevcut sağlık durumunuzu, cildinizin yapısını, sizin ihtiyaçlarınızı belirlememiz gerekir. Aşı seans sayısı da bu şekilde belirlenir. Bizi arayarak H100 gençlik aşısı fiyatı ve diğer detaylı bilgileri alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

 

H-100 Gençlik Aşısı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

H-100 Gençlik Aşısı Avantajları Nelerdir?

H-100 gençlik aşısı cilt açısından çok önemli olan hyaluronik asitin aktivasyonunu sürdürür ve dokudaki ömrünün uzamasına yardımcı olur. Zaman içinde cilte meydana gelen mimik çizgileri ile kırışıklıkların açılmasına katkıda bulunur. Ciltteki hücre yenilenmesi sürecini hızlandırmasının yanı sıra derinin sıkılaşmasında da önemli bir rol üstlenir. Deri altındaki kas dokusunu desteklemekle kalmaz aynı zamanda deri sarkmalarının azaltılmasına yardımcı olur. Tüm bunlara ek olarak H-100 gençlik aşısı cilt elastikiyetinin artmasında, cildin nem oranını artırmada ve dokuları onarmada önemli bir avantaj sağlar.

H-100 Gençlik Aşısı Ne Kadar Kalıcı?

H-100 gençlik aşısının etkisi enjeksiyondan 3 ila 4 gün sonra görülmeye başlar. H-100 gençlik aşısının istenilen etkiyi sağlaması için belirli bir sayıda seans uygulaması yapılması gerekir. H-100 gençlik aşısının kaç seans uygulanacağı tedavi edilmek istenilen bölgenin mevcut durumuna ve elde edilmek istenilen sonuca göre kişi özelinde belirlenir. Genellikle 2 haftalık aralarla 3 seans şeklinde uygulanan H-100 gençlik aşısının etkinliği ortalama 8 ila 10 ay arasında değişir. H-100 aşısı kişi özelinde planlandığı takdirde etkili bir tedavidir.

H-100 Gençlik Aşısı Yaş Sınırı Nedir?

H-100 gençlik aşısı uygulaması için herhangi bir yaş sınırı uygulanmaz. H-100 gençlik aşısı daha canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmak isteyen tüm kadınlara ve erkeklere uygulanabilen bir medikal estetik prosedürdür. Diğer yandan H-100 gençlik aşısı genellikle 30’lu yaşlarda uygulanan bir yöntemdir. Çünkü genellikle 30’lu yaşlardan sonra hem kadınlarda hem erkeklerde ciltteki nem kaybı ortaya çıkmaya başlar. Bu yaşlardan sonra ciltte meydana gelen ince çizgilerin ve kırışıklıkların tedavisi amacıyla uygulanabilecek en etkili yöntemlerden biri H-100 gençlik aşısıdır.

Randevu Saatlerimiz

Pazartesi: 9:30 – 17:30
Salı: 9:30 – 17:30
Çarşamba: 9:30 – 17:30
Perşembe: 9:30 – 17:30
Cuma: 9:30 – 17:30
Cumartesi: 9:30 – 14:30
Pazar: KAPALI

Hasta Yorumları

Doktor – Hasta gizliliği sebebiyle yorumlarda isim ve fotoğraf alanları gizlenmiştir. Google haritalar üzerinden yorumların devamını kontrol edebilirsiniz.

Bülent Kıymet
Bülent Kıymet
2023-11-02
Mukemmel ilgili, bilgili ve deneyimli bi doktor. Meme buyutme ve liposuctionda bir numara. Cok memnunum iyi ki evren bey i tercih etmisim, ekibi de ilgili ve cana yakın bir ekip.
Ilayda Bastug
Ilayda Bastug
2023-11-02
Evren hocam bu işin duayeni.. şiir gibi botoksuzumun şairiyle tanışmak aile boyu bizim şansımız :))) ❤️
Aysel Sahin
Aysel Sahin
2023-11-02
Der Beste Arzt den ich in Istanbul kenne. Vor 2 Jahren hatte ich meine Bauchdeckenstraffung, Lipo und Double chin bei Ihm machen lassen. War die beste entscheidung meines lebens. Er hat mich nach der OP auch lange begleitet das Kankenhaus und sein Personal er selber natürlich auch sehr nett und gefühlvolle Menschen. Vielen Dank Dr. Evren Tevfik Isci
Sudenur Ak
Sudenur Ak
2023-10-30
Evren beyle 6 ay önce bir ameliyat süreci geçirdik. Güler yüzü ve işini iyi yapması dolayısıyla çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz asla pişman olmayacağınız bir doktor 💫💫
Olena Celik
Olena Celik
2023-10-30
2 місяці тому зробила маммопластику, залишилася дуже задоволена!!! Також зробила операцію з видалення врослого нігтя, лікар Эврен професіонал своєї справи. Всім раджу!!!
Aysel Tosun
Aysel Tosun
2023-10-14
Ich habe Doktor Evren in Google ausgesucht und habe eine sehr gute Auswahl getroffen, ich habe H100 und Nasolabial Unterspritzung machen lassen ,er hat Federhände /Finger ,ich habe kein Schmerz gefühlt. Einfach Sensational! Außerdem sind alle Mitarbeiter +Doktor sehr freundlich und Hilfsbereit.
I Am (IlyaFallUp)
I Am (IlyaFallUp)
2023-05-20
Not reasonable prices
Dejb Ddlj
Dejb Ddlj
2023-05-18
Opération 10/05/2023 Il est le meilleur chirurgien: professionnel, aimable et surtout très humain! Merci Dr Evren Tevfik Sarah N
H***** E**
H***** E**
2023-05-03
2 ay önce meme büyütme estetiği yaptırdım. Evren beyin tecrübesi ve bilgisi sayesinde çok kısa sürede toparlandım. Ağrılarım yok denecek kadar azdı ve sonuçtan çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

4 Comments

 1. Sevda Karakuş
  1 Ağustos 2021 at 05:04

  Gençlik aşısı için seans fiyatı alabilir miyim

  • evrenisci
   3 Ağustos 2021 at 15:20

   Randevu alabilmek için, +90 542 830 80 62 numaramızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 2. Fulya
  19 Mayıs 2022 at 13:02

  45 yaşındayım Niğde de yaşıyorum ,ön bilgi olarak H100 aşısı fiyatı ve birde meme küçültme operasyonu için fiyat alabilir miyim teşekkür ederim

  • evrenisci
   31 Mayıs 2022 at 12:27

   Merhaba, +90 542 830 80 62 numaramızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi

Gönder & Send
TR: Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?
EN: Hello, How may I help you?