• +90 542 830 80 62
 • Ataköy Towers B blok no:122 Bakırköy/İstanbul
 • 9:30 - 17:30
Meme Dikleştirme

KALIŞ SÜRESİ
7 Gün

HASTANEDE KALMA
1 Gün

ÇALIŞMA SÜRESİ
4-6 Saat

ANESTEZİ
Genel Anestezi

İYİLEŞME SÜRESİ
6 Ay

TAKİP ZİYARETİ
5 Gün
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Öncesi & Sonrası Galeri

Sağlık bakanlığı tarafından aldığımız Sağlık Turizmi yetki sertifikamız sadece yabancı hastalara yönelik olduğu için Türkçe içerik olan sayfalarda öncesi – sonrası kullanımı yapamamaktayız.

 

Before & After Gallery

Meme Dikleştirme Estetiği nedir?

 

Meme dikleştirme estetiği, yani mastopeksi ya da meme kaldırma ameliyatı olarak da adlandırılan estetik bir operasyondur. Kadınlarda memeler yer çekimi mağduru olarak zamanla sarkar. Bu sarkmanın farklı etkenleri vardır. Doğum, emzirme, aşırı kilo verme gibi nedenlerden dolayı sarkma sorunu yaşayan kadınlar, bu ameliyatı tercih eder. Meme dikleştirme; meme estetikleri arasında en çok uygulanandır diyebiliriz.

Estetik bir ameliyat olması nedeniyle meme dikleştirme estetiği de kesinlikle alanında uzman, eğitimini tamamlamış ve deneyimi olan bir estetik cerrah tarafından yapılmalıdır. Uzman olmayan başka branşlardan bir doktor seçmediğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan sorunlar yaşayabilir ve sağlığınızdan olabilirsiniz.

 

 Meme Dikleştirme Estetiği Neden Yapılır?

Meme dikleştirme estetiği için önceliğimiz hastanın kendi tercihi ve istekleridir. Eğer hastanın meme uçları, meme katlanma çizgisinin üzerinde kalıyorsa estetik açıdan her şey yolunda demektir. Eğer meme uçları meme katlanma çizgisinin seviyesine kadar inmişse, hafif derecede olsa da sarkma başlamış demektir. Eğer meme uçları bu çizginin altında kalıyor ise, ileri derecede meme sarkması artık var demektir. Özellikle tam aşağı doğru bakan meme uçları mevcutsa, meme dikleştirme ameliyatı için artık kesinlikle zamanı gelmiş demektir.

Göğüslerde sarkma birçok farklı nedenden kaynaklanabilir. Yaşa bağlı hormonal değişimler sonucunda meme dokusunda azalma olur. Bu azalma memenin iç dokusunda boşalma olmasına ve de memenin aşağı doğru sarkmasına neden olur. Emziren annelerin göğüsleri daha çok sarkmaya meyillidir. Lohusa döneminde göğüslerde süt keseleri dolduğunda büyür ve genişler, emzirme sonrası da birden boşalır. Bu defalarca tekrarlanınca memeler doğal olarak sarkma yaşar. Ayrıca yerçekimi de memeler için dezavantaj olarak çalışır.

Kadınların estetik kaygılar duymasına neden olan konuların başında memelerde sarkma, yumuşama ve deformasyon oluşması gelir. Meme dokusu yağ ve süt bezlerinden oluşmakta olup yapısında kas yoktur. Yaş alma, emzirme, kilodaki değişimler gibi nedenlere bağlı olarak memelerin diri ve dik görünümü bozulabilir. Memelerin derisinin gevşemesi, hacimlerinin azalması ve sarkması meme dikleştirme estetiğine başvurulmasına neden olabilir.

 

Meme Dikleştirme Ameliyatsız Olabilir mi?

Maalesef memelerde sarkma yaşanması sorunu ameliyatsız şekilde başka bir yöntemle asla düzelmez. Göğüs kaslarını güçlendirmeye yönelik düzenli olarak yapılacak spor hareketleri ile çok az bir gelişme ya da toparlanma elde edilse de, sarkmanın tam anlamıyla düzelmesi ve dimdik memelere bu şekilde kavuşmanız mümkün değildir. Bu sorunun tamamen ve kalıcı olarak ortadan kalkması için sadece ameliyat olmanız önerilir.

Kısaca göğüs dikleştirmek için ne yapmalı sorusunun cevabı sadece meme dikleştirme ameliyatıdır.

 

meme dikleştirme

 

Meme Dikleştirme Estetiği Kimler için Uygundur?

Meme dikleştirme estetiği yaptırmak isteyen hastalara ameliyat sonrası iz konusunda detaylı olarak bilgi verilmelidir. Eğer memelerdeki sarkma orta derecede ise, iz kalmasından ciddi şekilde rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız bu ameliyatı olmayın. Ama göğüsleriniz önemli derecede sarkmış ise bu ameliyat ı kesinlikle düşünülebilirsiniz. Meme dikleştirme ameliyatı ile dik ve düzgün kontürde, istediğiniz ebatta göğüsleriniz olacaktır. Daha önce bu ameliyatı olmuş hastaların ameliyat izlerini inceleyin ve lütfen bu şekilde karar verin.

Operasyon Süreci

Meme dikleştirme ameliyatı genel anestezi altında yapılan bir ameliyattır. Kullanılacak tekniğe göre meme dikleştirme ameliyat süresi 2 ila 4 saat arasında değişir. Hafif sarkma yaşanan memeler için göğüs altına silikon protez eklenebilir. İleri derecede meme sarkması olan ve meme bezleri de yeterli olan durumlarda  meme küçültme ameliyatına benzer işlemler de yapılabilir. Meme bezi miktarı yeteriz olduğu zaman göğüs  altına silikon protez eklenerek meme küçültme tekniğine benzer şekilde derideki bolluk toplanır. Meme bezi çıkartılması bu ameliyatta yapılmaz.

 

İyileşme Süreci

Meme dikleştirme estetiği sonrası hemen buz kompres tedavisine başlıyoruz ve hastaya sporcu sütyeni giydiriyoruz. Dikişlerin üzerine koyduğumuz ince bantlar dışında başka pansuman olmaz. Ameliyattan 24 ila 48 saat sonra ameliyat sırasında deri altında sıvı birikimini önlemek için koyduğumuz drenler çıkarılır.

Drenler çıkarıldıktan 1 ila 2 gün sonra duşa izin veririz. Atılan dikişler yaklaşık 15 gün sonra alınır. Sporcu sütyeni 4 hafta çıkarılmadan giyilmesi önerilir. Bu sütyen hastanın ağrısını azaltmak amaçlıdır, kendini daha güvende hissetmesini sağlamak içindir ve göğüslere tam destek sağlar. Ameliyat sonrasında ödem olması çok normaldir, daha sonra zaman içinde ödemin atılması ile göğüs şekli net şekilde belirmeye başlar. Memenin son şeklini alması yaklaşık 8-10 hafta kadar sürebilir.

Meme estetiği sonrasında;

 

 • 3-4 hafta süre ile ağır bir şey kaldırmak veya itme hareketlerinden uzak durmalısınız
 • En az 1 hafta cinsel ilişkiden ve en az 1 ay ağır ve aktif sporlardan uzak durmalısınız
 • Spor sütyeni düzenli olarak kullanılmalıdır

 

meme dikleştirme estetiği

Riskler Nelerdir?

 

 • Meme dikleştirme estetiği sırasında ya da sonrasında kanama, doku içinde kan birikmesi (hematom) yaşanabilir.
 • Diyabet hastalarında, sigara kullananlarda ya da cildi hassas olan kişilerde yara iyileşmesinin gecikmesi ya da belirgin yara izi kalması gibi sorunlar olabilir.
 • Enfeksiyon, yaranın tekrar açılması, dikişlerin atması olabilir. Bu durumlar zamanında müdahale il düzeltilebilir.
 • Ameliyat sonrasında yani yağ dokusunun parçalanması ve erimesi yaşanabilir. Bu da yaradan ya da dikiş arasından akıntı oluşabilir. Ameliyat sonrası memelerde ağrı, sızlama, yanma, batma olabilir.
 • Çok sarkık memelerde meme başının korunarak uygulandığı yöntemlerde meme başının kaybedilme riski olabilir. Böyle bir risk olması durumunda hastalara meme başının yama olarak yapıldığı  tekniklerin tercih edilmesi daha uygun olur.

Yaş Sınırlaması

Meme dikleştirme ameliyatından etkili bir sonuç alınması  gerekir. Başarılı bir sonucun elde edilebilmesi için operasyonu olacak kişinin 18 yaşını doldurmuş olması önemlidir. Bu durum meme ameliyatı yaşı açısından yasal bir zorunluluktur. Sağlık prosedürlerine göre ve operasyonun başarısı için meme ameliyatı yaşı 18 üstü olarak belirlenmiştir. Göğüslerin gelişimi ve tam anlamı ile şekillerinin oturması fiziksel ve tıbbi açıdan bu yaş ile olmaktadır.

Meme Dikleştirme Fiyatları

Göğüs dikleştirme ameliyatı ne kadar 2024 yılının ilk yarısında estetik alanında belki de en çok sorulan soruların başında geliyor. Kadınlar için çok önemli olan göğüslerin estetiği ve duruşu konusu her zaman çok ön plandadır. Yine bu alanda fiyatların doğru olarak belirlenmesi için hastanın öncelikle detaylı olarak muayene edilmesi, hastanın isteklerinin ve beklentilerinin dinlenmesi, hastanın göğüslerinde yapılabilir olan tekniklerin seçilmesi gibi temel faktörler önemlidir. Plastik cerrahın tüm bunları değerlendirmesi ve hastanın bu tür bir ameliyata uygun olup olmadığının da kesinleşmesi ile bir fiyatlandırma yapılabilir. Tüm bunlar olmadan internet üzerinden fiyat belirtmek çok da mantıklı olmayacaktır. Çünkü bu fiyatlar belirtildiği şekilde kalmayabilir, bu da hasta-doktor arasındaki güveni zedeleyebilir. Zaten Sağlık Bakanlığı prosedürleri ile de internet üzerinden fiyat vermek yasaklanmıştır.

Her bireyin olduğu meme dikleştirme ameliyatı da birbirinden farklı olabilir, çünkü herkesin ihtiyacı da farklıdır. Uygulanan teknikler de farklıdır, belki de ek olarak kullanılması gereken malzemeler de farklıdır. Her bir detay göğüs dikleştirme ameliyatı fiyatları için bir arada değerlendirilir. Bu fiyatlar asla liste fiyatı değildir. Kişiye özel fiyatlandırma yapılır.

Meme dikleştirme İstanbul ilinde yapılması tercih edildiğinde tercih edeceğiniz doktor ve ameliyatın gerçekleşeceği hastane açısından da fiyat farkı yaşamanıza neden olacaktır.

Siz de meme dikleştirme fiyatları için bizimle hemen iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinmek üzere randevu talep edebilirsiniz.

Meme dikleştirme ameliyatı fiyatı için standart bir rakamdan bahsedilmesi mümkün değildir. Göğüslerdeki sarkıklık derecesi, göğüslerin büyüklüğü, prosedürün kapsamı, uygulanacak olan teknik ve diğer bazı etkenler değerlendirildikten sonra meme dikleştirme ameliyatı fiyatı belirlenir. Bu nedenle doktor muayenesinden sonra fiyat bilgisi alınması daha doğru olacaktır.

 

Meme Dikleştirme ve Meme Büyütme Birlikte Yapılabilir mi?

Meme büyütme estetiği esnasında kullanılan silikon implantlar, memelerinde hafif düzeyde sarkma bulunan hastaların göğüslerinde bir miktar dikleşmeye neden olabilir. Ancak hastanın memelerindeki sarkma çok fazlaysa ve daha büyük göğüslere sahip olmak istiyorsa meme dikleştirme ve meme büyütme ameliyatının birlikte yapılması söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda tek bir anestezi uygulaması altında meme dikleştirme ve meme büyütme ameliyatı kombine edilebilir.

Göğüs Dikleştirme Sonrası Koruyucu Sutyen Kullanımı

Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra sağlıklı bir iyileşme süreci yaşanması, operasyonun sonuçlarının başarısı ve göğüslerin istenilen formu kazanmasının sağlanması için 1-2 ay süreyle sporcu sutyeni ya da medikal sutyen kullanımı önerilir. Özellikle medikal sutyenler meme yapısına ve anatomisine göre tasarlandığı aynı zamanda insan vücudu ergonomisine uyumlu olduğu için meme dikleştirme estetiği ameliyatlarından sonra kullanımı oldukça faydalıdır. Özel örgülü lifleri kol ve beden hareketleri esnasında göğüsleri desteklemesinin yanı sıra meme hareketlerini sınırlandırarak ağrının hafifletilmesini sağlar.

 

 

göğüs dikleştirme

Meme Dikleştirme Ameliyatını SGK Karşılar mı?

Meme dikleştirme ameliyata kozmetik nedenlerle yapıldığı ve sağlık açısından herhangi bir ihtiyaç oluşmadığı için SGK ya da özel sağlık sigortaları tarafından karşılanmaz.

Meme Dikleştirme Ameliyatından Sonra Emzirebilir miyim?

Meme dikleştirme ameliyatında kullanılan tekniklere bağlı olarak emzirme fonksiyonu korunabilir. Emzirme fonksiyonunun eksiksiz bir şekilde yerine getirilebilmesi için meme ucunun, süt kanallarının ve süt bezlerinin meme dikleştirme ameliyatı esnasında zarar görmemesi gerekir. Eğer meme ucunun, kanalların ve süt bezlerinin bütünlüğü korunursa meme dikleştirme ameliyatından sonra emzirmek mümkündür.

Meme Dikleştirmede Göğüs Boyutum Değişecek mi?

Tek başına meme dikleştirme ameliyatı uygulanması hastanın göğüslerinin boyutunda önemli ölçüde değişikliğe neden olmaz. Yalnızca daha dolgun, yuvarlak ve diri görünmesini sağlar. Eğer kişi göğüslerinin daha dik ve daha büyük ya da daha küçük bir görünüme sahip olmasını istiyorsa meme dikleştirme ameliyatı ile birlikte meme büyütme ya da meme küçültme estetiği ameliyatı da uygulanmalıdır.

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme Mümkün mü?

Memelerdeki sarkma meme bağlarında meydana gelen gevşemeden kaynaklanır. Gevşemiş meme bağlarının tedavi edilmesinin tek yolu meme dikleştirme estetiğidir. Bazı kişiler spor ile göğüslerde dikleşme sağlanabileceğini düşünse de spor yapmak kas dokularda gevşeme sağlar. Meme bağlarındaki gevşemenin spor ile iyileştirilmesi mümkün değildir.

Göğüs Dikleştirme Sonrası Hissizlik Olur mu?

Meme dikleştirme estetiği ameliyatını takip eden ilk 6 hafta meme başında ve göğsün alt bölgesinde hissizlik oluşması normal kabul edilir. Bu durum belirli bir süre içerisinde kendiliğinden düzelir ve hissiyat tamamen normale döner.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası nasıl bir bakım gereklidir?

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası, doğru bakım ile iyileşme sürecini hızlandırabilir ve komplikasyonları önleyebilirsiniz. İşte meme dikleştirme ameliyatı sonrasında yapmanız gereken bazı bakım önerileri:

 1. İstirahat: Ameliyattan sonra, mümkün olduğunca dinlenmeye çalışın. Doktorunuz size ne kadar dinlenmeniz gerektiğini söyleyecektir.
 2. İlaçlar: Ameliyattan sonra ağrı kesiciler ve antibiyotikler gibi reçeteli ilaçları kullanmanız gerekebilir. Bu ilaçları düzenli olarak kullanın ve doktorunuzun talimatlarına uygun olarak kullanın.
 3. Destekleyici sutyen: Ameliyattan sonra, doktorunuz size uygun bir destekleyici sutyen tavsiye edecektir. Bu sutyeni mümkün olduğunca sürekli olarak giymeniz gerekebilir.
 4. Yara bakımı: Ameliyat sonrası yara bölgesinin temiz kalması ve enfeksiyon riskini azaltmak için doktorunuzun tavsiye ettiği yara bakımı prosedürlerini uygulayın.
 5. Egzersiz: Ameliyattan sonra bir süre egzersiz yapmamanız gerekebilir. Ancak doktorunuzun talimatlarına uygun olarak hareket etmeniz önemlidir.
 6. Beslenme: İyileşme sürecinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri almak için sağlıklı bir diyet uygulayın. Doktorunuz size hangi gıdaların tüketilmesinin uygun olduğunu belirtecektir.
 7. Sigara kullanımı: Ameliyat sonrası sigara kullanımı iyileşme sürecini olumsuz yönde etkileyebilir. Ameliyattan önce ve sonra sigara kullanımından kaçınmanız önerilir.

Meme dikleştirme ameliyatı yapılırken hangi teknikler kullanılır?

Meme dikleştirme ameliyatı için birkaç farklı teknik bulunmaktadır. Hangi tekniğin kullanılacağı, hastanın meme boyutu, sarkıklık derecesi, cilt elastikiyeti ve kişisel tercihlerine göre belirlenir. Bazı yaygın kullanılan meme dikleştirme teknikleri şunlardır:

 1. Vertical (Lollipop) Tekniği: Bu teknik, meme ucu etrafında ve meme altında dikey bir kesinin yapıldığı bir yöntemdir. Daha az kesinin yapılması, iyileşme sürecini hızlandırır ve meme dikleştirme için yeterli destek sağlar.
 2. Anchor (İkili T) Tekniği: Bu teknik, meme ucu etrafında, meme altında ve meme katının altında olmak üzere üç kesinin yapıldığı bir yöntemdir. Bu teknik, daha fazla sarkıklığı olan hastalar için daha etkili bir seçenek olabilir.
 3. Crescent (Yarım Ay) Tekniği: Bu teknik, meme üst kısmında yarım ay şeklinde küçük bir kesinin yapıldığı bir yöntemdir. Bu teknik daha az invazif olduğundan iyileşme süresi daha kısadır ancak daha sınırlı sarkıklık düzeltmesi sağlar.
 4. Periareolar (Donut) Tekniği: Bu teknik, meme ucu etrafında halka şeklinde bir kesinin yapıldığı bir yöntemdir. Bu teknik, daha az sarkıklığı olan hastalar için uygun olabilir.

Hangi tekniğin kullanılacağına karar vermek, hastanın meme durumuna ve kişisel tercihlerine göre yapılmalıdır. Ameliyat öncesi doktorunuz size hangi tekniklerin sizin için uygun olabileceği hakkında detaylı bilgi verecektir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Sonrası İz Kalır mı?

Tüm cerrahi prosedürlerde olduğu gibi meme dikleştirme ameliyatından sonra da iz kalması olağan bir durumdur. Çünkü ameliyat kapsamında kesi yapılır. Diğer yandan meme dikleştirme ameliyatından sonra kalacak olan izler çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Meme dikleştirme estetiği ameliyatından sonra kalacak olan izler, öncelikle memedeki sarkıklık derecesine bağlıdır. Kullanılan kesi teknikleri, doktorun uzmanlığı, hastanın cilt yapısı ayrıca ameliyat sonrası sağlıklı bir iyileşme süreci yaşanıp yaşanmaması izlerin belirginliğini etkiler.

Meme dikleştirme ameliyatından sonra erken dönemde izler pembe renkli ve sert bir yapıdadır. İyileşme süreciyle birlikte izlerin rengi soluklaşmaya ve izler pembeliğini kaybetmeye başlar. Genellikle 1,5 ila 2 yıl sonunda yani iyileşme süreci tamamlanınca izler iyice belirsizleşir ve son halini alır.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Meme dikleştirme ameliyatı ne kadar sürer?

Meme dikleştirme ameliyatının süresi, yapılacak işlemin detaylarına, meme boyutuna ve ameliyat tekniğine göre değişebilir. Genellikle, meme dikleştirme ameliyatı yaklaşık 2-3 saat sürer.

Meme dikleştirme ameliyatı yapılırken implant kullanılır mı?

Evet, meme dikleştirme ameliyatı sırasında implant kullanılabilir. Ancak implant kullanılıp kullanılmayacağı, hastanın meme boyutu, sarkıklık derecesi, cilt elastikiyeti ve kişisel tercihleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. İmplant kullanılması durumunda, daha dolgun ve yukarı kaldırılmış bir görünüm elde edilebilir. Ancak implantların kullanımı, ameliyat risklerini artırabilir ve uzun vadede ek bakım ve takip gerektirebilir. Hastalar, implant kullanımı konusunda doktorlarıyla detaylı bir şekilde görüşmelidir.

Meme dikleştirme ameliyatından sonra emzirme mümkün müdür?

Meme dikleştirme ameliyatından sonra emzirme mümkün olabilir ancak garanti edilemez. Ameliyat sırasında, meme ucu etrafındaki dokulara veya süt kanallarına zarar verilmesi nedeniyle emzirme yeteneğinde azalma olabilir. Ancak, meme dikleştirme ameliyatları genellikle sadece meme dokusu üzerinde yapılan bir işlem olduğu için, süt kanallarının etkilenmesi olasılığı düşüktür. Emzirme yeteneğinin korunması için ameliyattan önce doktorla konuşulması ve mümkünse meme ucu etrafındaki dokuların zarar görmemesine özen gösterilmesi önemlidir.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası ne zaman spor yapabilirsiniz?

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası spor yapmaya ne zaman başlayabileceğiniz, ameliyatın türüne, iyileşme sürecinize ve doktorunuzun önerilerine bağlıdır. Genellikle, ameliyattan sonra en az 4-6 hafta boyunca spor yapmaktan kaçınmanız önerilir. İyileşme sürecinde, yavaş tempolu yürüyüş veya hafif egzersizler yapabilirsiniz ancak yüksek etkili sporlardan, ağır kaldırmadan ve çabuk hareketlerden kaçınmanız gerekebilir. Ameliyattan sonra spor yapmaya başlamadan önce mutlaka doktorunuzla konuşun.

Meme dikleştirme ameliyatı yapılırken hangi anestezi kullanılır?

Meme dikleştirme ameliyatı sırasında genellikle lokal anestezi, sedasyon veya genel anestezi kullanılır. Lokal anestezi, sadece ameliyat bölgesine uygulanan bir anestezi türüdür. Sedasyon, hastayı uyutmadan önce sakinleştirmek için kullanılırken, genel anestezi, hastanın uyutulması ve ameliyat boyunca bilincinin kapalı tutulması için kullanılır. Anestezi türü, hastanın genel sağlık durumu, ameliyatın türü ve hastanın tercihleri göz önünde bulundurularak doktor tarafından belirlenir.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası yara izleri ne kadar sürede iyileşir?

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası yara izleri, iyileşme süreci boyunca zamanla azalır ancak tamamen kaybolmazlar. İlk aylarda yara izleri kırmızı veya pembemsi olabilir, ancak zamanla soluklaşır ve cilt rengiyle uyum sağlarlar. Tam iyileşme süresi, ameliyatın türüne ve kişinin iyileşme hızına bağlıdır, ancak genellikle 6 aydan 1 yıla kadar sürebilir. Ameliyat sonrası doktorun önerilerini takip ederek, yara izlerinin en az düzeyde kalması sağlanabilir.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası göğüslerimin şeklini korumak için ne yapılır?

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası göğüslerin şeklinin korunması için bazı önlemler alınabilir. Özellikle ilk aylarda ağır yük kaldırmaktan, yüksek etkili sporlardan ve hareketlerden kaçınmak önemlidir. Ameliyat sonrası destekleyici bir sütyen kullanmak, iyileşme sürecinde göğüslerin şeklini korumaya yardımcı olabilir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek, sigara kullanmamak ve yeterli vitamin ve mineral alımına dikkat etmek de iyileşme sürecinde göğüslerin sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası yeni hamileliklerde göğüslerimde değişiklik oluşabilir mi?

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası yeni bir hamilelik, göğüslerde değişikliklere neden olabilir. Hamilelik döneminde göğüsler genellikle büyür ve süt üretimi için hazırlanır. Bu nedenle, meme dikleştirme ameliyatı sonrasında hamile kalmadan önce doktorunuzla konuşmanız ve hamilelik sonrası oluşabilecek değişiklikler hakkında bilgi almanız önemlidir. Bazı durumlarda, hamilelik sonrasında ek bir işlem gerekebilir, ancak doktorunuz size önerilerde bulunacaktır.

Randevu Saatlerimiz

Pazartesi: 9:30 – 17:30
Salı: 9:30 – 17:30
Çarşamba: 9:30 – 17:30
Perşembe: 9:30 – 17:30
Cuma: 9:30 – 17:30
Cumartesi: 9:30 – 14:30
Pazar: KAPALI

Hasta Yorumları

Doktor – Hasta gizliliği sebebiyle yorumlarda isim ve fotoğraf alanları gizlenmiştir. Google haritalar üzerinden yorumların devamını kontrol edebilirsiniz.

Bülent Kıymet
Bülent Kıymet
2023-11-02
Mukemmel ilgili, bilgili ve deneyimli bi doktor. Meme buyutme ve liposuctionda bir numara. Cok memnunum iyi ki evren bey i tercih etmisim, ekibi de ilgili ve cana yakın bir ekip.
Ilayda Bastug
Ilayda Bastug
2023-11-02
Evren hocam bu işin duayeni.. şiir gibi botoksuzumun şairiyle tanışmak aile boyu bizim şansımız :))) ❤️
Aysel Sahin
Aysel Sahin
2023-11-02
Der Beste Arzt den ich in Istanbul kenne. Vor 2 Jahren hatte ich meine Bauchdeckenstraffung, Lipo und Double chin bei Ihm machen lassen. War die beste entscheidung meines lebens. Er hat mich nach der OP auch lange begleitet das Kankenhaus und sein Personal er selber natürlich auch sehr nett und gefühlvolle Menschen. Vielen Dank Dr. Evren Tevfik Isci
Sudenur Ak
Sudenur Ak
2023-10-30
Evren beyle 6 ay önce bir ameliyat süreci geçirdik. Güler yüzü ve işini iyi yapması dolayısıyla çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz asla pişman olmayacağınız bir doktor 💫💫
Olena Celik
Olena Celik
2023-10-30
2 місяці тому зробила маммопластику, залишилася дуже задоволена!!! Також зробила операцію з видалення врослого нігтя, лікар Эврен професіонал своєї справи. Всім раджу!!!
Aysel Tosun
Aysel Tosun
2023-10-14
Ich habe Doktor Evren in Google ausgesucht und habe eine sehr gute Auswahl getroffen, ich habe H100 und Nasolabial Unterspritzung machen lassen ,er hat Federhände /Finger ,ich habe kein Schmerz gefühlt. Einfach Sensational! Außerdem sind alle Mitarbeiter +Doktor sehr freundlich und Hilfsbereit.
I Am (IlyaFallUp)
I Am (IlyaFallUp)
2023-05-20
Not reasonable prices
Dejb Ddlj
Dejb Ddlj
2023-05-18
Opération 10/05/2023 Il est le meilleur chirurgien: professionnel, aimable et surtout très humain! Merci Dr Evren Tevfik Sarah N
H***** E**
H***** E**
2023-05-03
2 ay önce meme büyütme estetiği yaptırdım. Evren beyin tecrübesi ve bilgisi sayesinde çok kısa sürede toparlandım. Ağrılarım yok denecek kadar azdı ve sonuçtan çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi

Gönder & Send
TR: Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?
EN: Hello, How may I help you?