• +90 542 830 80 62
  • Ataköy Towers B blok no:122 Bakırköy/İstanbul
  • 9:30 - 17:30
Meme Küçültme

KALIŞ SÜRESİ
7 Gün

HASTANEDE KALMA
1 Gün

ÇALIŞMA SÜRESİ
4-6 Saat

ANESTEZİ
Genel Anestezi

İYİLEŞME SÜRESİ
6 Ay

TAKİP ZİYARETİ
5 Gün
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Öncesi & Sonrası Galeri

Sağlık bakanlığı tarafından aldığımız Sağlık Turizmi yetki sertifikamız sadece yabancı hastalara yönelik olduğu için Türkçe içerik olan sayfalarda öncesi – sonrası kullanımı yapamamaktayız.

 

Before & After Gallery

Meme Küçültme Estetiği Nedir?

 

Meme küçültme estetiği, vücut yapınıza göre büyük ve iri olan göğüslerinizin cerrahi operasyon ile yine vücudunuza uygun ebatta küçültülmesi ve hafifletilmesidir. Estetik bir operasyondur ve konusunda uzman bir estetik cerrah tarafından yapılmalıdır. Meme küçültme için plastik cerrahi konusunda uzman bir doktorla ilerlemelisiniz. Büyük göğüsler aynı zamanda ağır yapıdadır. Bu tip göğüsleri taşımak zamanla duruş bozukluklarına ve hatta psikolojik sıkıntılara yol açar. Bu nedenle daha erken yaşlarda uygulanacak doğru bir estetik operasyon ile daha rahat bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Rekonstrüktif bir estetik cerrahi operasyon olarak bilinmesi gereken meme küçültme İstanbul içinde çok fazla klinik ve hastanede uygulanmaktadır. Ancak operasyon süreci için uzman doktor ve deneyimli bir klinik ya da hastane tercih edilmelidir.

Kadın güzelliğinin en temel unsurlarından biri olarak kabul edilmesi nedeniyle göğüslerin güzelliği kadınlar için çok önemlidir. Bu durum meme estetiği operasyonlarına gösterilen ilginin artmasında da önemli bir etkiye sahiptir. Bununla birlikte meme küçültme estetiği yalnızca estetik kaygılarla değil meme büyüklüğünden kaynaklanan sağlık sorunlarının giderilebilmesi amacına yönelik olarak da tercih edilebilen bir cerrahi prosedürdür.

Memelerin normalden daha büyük olması kadınların yaşam konforlarını etkileyecek ölçüde sırt ve boyun ağrıları yaşamasına hatta kamburluğa sebep olabilir. Memelerin boyutu nedeniyle meme altlarında pişik, mantar, yara ve enfeksiyonlar da görülebilir. Ayrıca kadınların kıyafet seçimi konusunda yaşadığı sıkıntılar ve benzeri faktörler psikolojik açıdan da rahatsızlık uyandırabilir. Meme küçültme estetiği bu tür sorunların ortadan kaldırılmasına kalıcı çözüm sağlayan bir meme estetiği prosedürüdür.

 

Meme Küçültme Estetiği Neden Yapılır?

Meme küçültme estetiği yapılmasındaki amaç; hastanın yaşadığı şikayetleri gidermek, eşit büyüklükte ve formda, simetrik ve daha hafif yapıda göğüsler elde etmektir. Büyük ve ağır göğüsler zamanla duruş bozukluklarına, bel ağrılarına, göğüs yapısında sarkmalara ve psikolojik sorunlara da neden olmaktadır. Tüm bunlar sizlerin yaşam kalitesini düşürür ve sosyal yaşamda sorun yaşamanıza neden olabilir. En uygun zamanda meme küçültme estetiği ile bu sorunlardan kurtulmanız mümkündür.

Göğüs küçültmek için hangi doktora gidilir sorusunun cevabı artık herkes tarafından biliniyor. Konusunda uzman, anatomiye hakim ve tecrübeli estetik cerrah olması kesinlikle önerilir.

 

Meme Küçültme Estetiği Kimler için Uygundur?

Meme küçültme estetiği için önerimiz kişinin vücut gelişiminin tamamlanmasıdır. Yani genç kızlar için 18 yaş sonrası dönem bu ameliyat için ideal zaman olacaktır. Bu estetik operasyon ne kadar erken yaş döneminde yapılırsa, daha sonraki yıllarda yaşanacak sorunlar da önceden engellenmiş olacaktır. Ayrıca meme küçültme operasyonu öncesinde doktorunuzla detaylı olarak görüşmelisiniz ve aklınızdaki tüm sorulara cevap almalısınız. Yapılacak ön muayeneler çok önemlidir. Genel sağlık durumunuzun ameliyata olmak için tıbbi anlamda iyi olması gerekir. Eğer ameliyattan daha sonraki dönemde gebelik düşünüyorsanız, doğum ve emzirme döneminden sonra bu ameliyatı olmalısınız. Çünkü süt kanallarınız için sorun yaşayabilirsiniz.

 Meme küçültme ameliyatında estetik cerrahınız ile yapacağınız ön görüşmedeki muayenede bu ameliyattan beklentileriniz ve doktorunuzun sizin anatominize uygun şekilde vereceği öneriler arasında orta bir yol bulunmalıdır. Meme küçültme operasyonuyla göğüslerde mevcut olan asimetri bozukluğu da düzeltilir. Başarılı bir meme küçültme estetiği ile özgüveninizi kazanır ve vücudunuzdan çok daha memnun şekilde yaşamaya devam edersiniz.

Meme Küçültme Estetiği Çeşitleri Nelerdir?

Meme küçültme estetiği deri ve meme içinde bulunan yağ dokusunun alınmasıyla gerçekleştirilir. Meme küçültme, genel anestezi uygulanarak yapılır.

Ameliyat, lolipop kesi ve ters T kesi yöntemlerinden bir kullanılarak yapılır. Ameliyatlar türüne göre 2,5 ile 4 saat içinde tamamlanır. Ameliyat için uygulanacak türün belirlenmesinde meme boyutu, meme kıvrımına göre meme başının duruş yeri, meme dokusu, cildin yapısı, meme başı ile omuz ve kalça arasındaki mesafe gibi özel parametreler değerlendirilir. Bunlar ameliyat öncesinde alınması gereken önemli verilerdir.

 

  • Lolipop kesi yönteminde, meme ucunun çevresi dairesel olarak kesilir. Fazla olan meme dokusu ve cilt dokusu alınır. Kişinin yapısı göz önünde bulundurularak yapılan operasyonda, gerektiğinde meme başı yukarı doğru taşınabilir.
  • Ters T kesi yönteminde ise memenin alt kısmına ters T harfi şeklinde kesi yapılır. Fazla olan meme dokusu ve cilt alındıktan sonra, lolipop türü kesi yönteminde olduğu gibi sonlandırılır.

Meme küçültme estetiği sonrasında hastamız 1 gece hastanede izlenir ve ertesi gün taburcu edilir.

 

Operasyon Süreci

Meme küçültme estetiği rekonstrüktif bir cerrahi operasyondur. Bu nedenle genel anestezi altında yapılır. Bu ameliyat için sizin yapınıza göre belirlenecekmeme küçültme ameliyat tekniği, memeden alınması uygun olan doku oranı, hastanın yaşı ve daha sonra çocuk isteyip istemediği konuları kesinleştirilmeli ve bu şekilde planlama yapılmalıdır.

Eğer bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız, meme başı ve süt bezi arasındaki bağlantı korunacak şekilde ameliyat yapılır. Ancak çok aşırı büyük memelerde küçültme yapılması için süt bezlerine müdahale etmek gerekebilir. Bu tip durumlarda ameliyat öncesinde bilgilendirilmeniz gereklidir.

İyileşme Süreci

Operasyon sonrasında iyileşme sürecinde size doktorunuz tarafından reçete edilecek tüm ilaçları düzenli ve eksiksiz olarak almalısınız. Farklı bir ilaç almadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Kullandığınız başka ilaçlar varsa da doktorunuzu kesinlikle önceden bilgilendirmelisiniz. Doktorunuz size anlatacağı tüm önerileri dikkate almalısınız ve uygulamalısınız.

 Estetik operasyonun ardından 3-4 gün içinde normal şartlar altında sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Ancak yaklaşık 1 ay süreli olarak yoğun egzersiz ve ağır işlerden uzak kalmalısınız. Doktor kontrolleriniz ve muayene sonrasında önerilerin ardından uygun zamanda ve uygun şartlarda spora geri dönebilirsiniz. İyileşme sürecinde sağlıklı beslenme çok önemlidir. Sigara ve alkolden uzak kalmanız iyileşme süreciniz için gereklidir.

Riskler Nelerdir?

Her ameliyatta olduğu gibi meme küçültme estetiği için de bazı riskler bulunmaktadır.

 

  • Kanama: Ameliyat sırasında veya ameliyat sonrası dönemde gözlenebilir. Çok nadirdir. Ameliyat sonrası kullanılan drenler hem kanama olup olmadığını takip etmek, hem de az da olsa kanın meme dokusu içinde toplanmasını önlemek içindir.
  • Enfeksiyon: Sonuçta kesilerle yapılan bir ameliyattır ve enfeksiyon riski olasılığı vardır. Ameliyat sonrası memede iltihap olması nadir olarak yaşansa da uygun bir antibiyotik tedavisi ile müdahale edilebilir bir risktir.
  • Meme başı ve deri duyarlılığında azalma: Bu bölgelerin duyarlılığında azalma ortaya çıkabilir. Ancak bu durum geçicidir. Sinirlerin kesildiği düşünüldüğünde bu durum normaldir ve zamanla geçecektir.
  • Yara İzleri: Her cerrahi işlem sonunda iz olması olasılığı vardır. Bazı durumlarda izler fark edilemeyecek boyutta iken, bazı hastalarda daha belirgin olabilmektedir. Ancak operasyon sırasında izlerin kalmaması için değerlendirme yapılır.
  • Ağrı: Meme küçültme estetiği sonrası boyun, sırt ve omuz ağrılarınız bir süre devam edebilir. Bu durum ağrı kesicilerle giderilir ve ameliyat sonrasında da geçer.
  • Memede sertlik: Meme içindeki dokuda sertlik nadir olarak görülebilir. Bu önceden tahmin edilemeyen bir durumdur.

Yaş Sınırlaması

Meme küçültme estetiği operasyonu yapılabilmesi için anatomik büyümenin tamamlanmış olması gereklidir. Bu nedenle 18 yaş üzeri bu ameliyatı olmalıdır. Daha küçük yaşlarda ciddi risk taşıyan durumlarda özel değerlendirme gerekebilir ve ameliyat yapılması durumu söz konusu olabilir.

Meme Küçültme Estetiği Fiyatları

Estetik operasyonlarda fiyatlandırma kişiye özel uygulama olacağı için farklı olacaktır. Meme küçültme fiyatları da bu şekildedir. Mutlaka bizi arayın ve detaylı bilgi edinmemizi sağlayacak muayenemiz için randevu alın. Fiyatları bu şekilde paylaşabiliriz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından internet ortamında fiyatlandırma yapılması uygun bulunmamaktadır. En doğru meme küçültme estetiği fiyatlandırması için bizi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatı Teknikleri 

Meme küçültme ameliyatında uygulanacak olan teknikler hastanın cilt yapısı, memelerin boyutu, meme kıvrımına göre meme başının duruş yeri, fazla meme dokusunun miktarı gibi etkenler değerlendirilerek hasta özelinde belirlenir. Meme küçültme ameliyatında genellikle lolipop kesi ya da ters T kesi teknikleri uygulanır.

Lolipop kesi tekniğinde hastanın meme ucunun çevresi dairesel şekilde kesilir. Fazla olan meme dokusu ve cilt dokusu çıkarılır. Gerekli görüldüğü takdirde meme başı yukarı taşınır. İyileşmenin hızlanması ve biriken sıvının dışarı atılması için dren konularak operasyon sonlandırılır.

Ters T kesi tekniğinde memenin alt kısmında ters T şeklinde kesi yapıldıktan sonra fazla olan meme dokusu ve cilt dokusu çıkarılır.

Meme Küçültme Ameliyatı Kaç Yaşından İtibaren Yapılabilir?

Meme küçültme ameliyatının yapılabilmesi için 18 yaşının, ergenlik döneminin ve meme gelişiminin tamamlanmış olması gerekir. Ancak memelerin boyutundan kaynaklı çok ciddi sağlık sorunları yaşanması durumunda aile onayı ile 18 yaşından önce meme küçültme estetiği ameliyatı yapılabilir.

 

 

göğüs küçültme

Hangi Anestezi İle İşlem Yapılır?

Meme küçültme estetiği üst düzey sterilizasyon koşullarının bulunduğu ameliyathanede genel anestezi altında gerçekleştirilir. Günümüzde kullanılan anestezi ilaçları kısa etkili ve düşük oranda yan etkiye sahiptir. Bu nedenle ameliyat sonrası süreç son derece konforlu geçer. Ameliyat sonrası kusma ya da bulantı gibi şikayetlerle nadiren karşılaşılır.

Meme Küçültme Sonrası Dikiş Alınacak mı?

Meme küçültme estetiği sırasında estetik dikişler kullanılmakta olup kendiliğinden erime özelliğine sahip oldukları için dikiş alınmasına gerek yoktur.

Meme Küçültme Sonrası İz Kalacak mı?

Tüm cerrahi prosedürlerde olduğu gibi meme küçültme sonrasında da iz kalması doğaldır. İzlerin yerleşimi ve şekli kullanılan tekniğe göre değişir. Meme küçültme estetiğinden sonra lolipop kesi tekniği kullanıldıysa meme başının çevresinde ters T kesi tekniği kullanıldıysa meme başının aşağısında ters T, L ya da I şeklinde iz kalması söz konusu olabilir.

Meme başının çevresinde kalan iz areoladaki renk değişimi bölgesine denk geldiğinden fark edilmez. Meme başının aşağısına doğru ince bir iz oluşabilir. Meme altındaki iz de bulunduğu bölge nedeniyle önden bakıldığında görülemez. Oluşan izler ilk başta daha belirgin olsa da zaman içerisinde iyileşip silikleşmeye başlar ve belirginliğini yitirir.

Göğüsler Neden Sarkar?

Göğüslerde yaş alma, yer çekiminin etkisi, gebelik, emzirme, kilo alıp verme ve genetik etkenler dahil olmak üzere birçok nedenle memeleri destekleyen bağlar gevşer ve sarkma meydana gelir.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası Emzirebilir miyim?

Meme küçültme ameliyatı esnasında uygulanan tekniklerle meme bezinin ve meme başı ile bağlantısının korunması durumunda ameliyat sonrası emzirmek mümkündür.

Ameliyat Sonrası His Kaybı Olur mu?

Meme küçültme estetiğinden meme başı çevresinden kesi yapılması durumunda bu bölgeden sinirlerin geçmesine bağlı olarak his kaybı oluşabilir. Yapılan kesilere göre bu hissizlik bir süre sonra kendiliğinden düzelebilir ya da kalıcı olabilir.

Meme Küçültme Ameliyatının Meme Kanserine Etkisi Var mıdır?

Meme küçültme ameliyatının meme kanseri oluşumuna neden olması söz konusu değildir. Aksine meme küçültme ameliyatı ile meme dokusunun büyük bir kısmı çıkarıldığından sonraki dönemlerde meme kanseri oluşması riski azaltılmış olur. Ayrıca ailesinde meme kanseri öyküsü olan ya da 40 yaşının üzerinde bulunan kadınlara, meme küçültme ameliyatı öncesinde ultrason ve Mamografi tekniklerinin uygulanması sayesinde tanısı konulmamış kanser olasılığının ortadan kaldırılması da mümkün olmaktadır.

Ameliyat Sonrası Korse Kullanacak mıyım?

Meme küçültme estetiği ameliyatından sonra 1 ay süreyle sporcu sutyeni ya da medikal sutyen kullanımı doktorlar tarafından önerilmektedir. Bu tür ürünler dikiş hatlarına zarar vermeyecek şekilde yumuşak kumaşlardan üretirler. Meme dokusunu kavrayıp yukarı kaldırarak dikişler yük binmesini engeller ve iyileşme sürecine katkıda bulunurlar.

Meme Küçültme Sonrası Ultrason ve Mamografi Çektirebilir miyim?

Meme küçültme ameliyatından sonra kadınların ultrason ve mamografi çektirmesine engel bir durum bulunmaz.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası Dekoltem Daha Dolgun Olur mu?

Meme küçültme ameliyatı sırasında genellikle memenin alt kısmındaki fazla dokular alınır. Kalan meme dokusunun dikleştirme işlemi ile yukarı taşınması durumunda daha güzel bir dekolte görünümüne kavuşulması mümkündür.

 

meme küçültme ameliyatı sonrası

Meme Küçültme Sonrası Doğum Yaparsam Göğüslerim Eski Haline Döner mi?

Kilo alıp verme, doğum ve emzirme meme dokusunda bir miktar büyümeye neden olabilir. Ancak bu durum yeni bir meme küçültme ameliyatına ihtiyaç duyulacak şekilde olmaz ve göğüs büyüklüğü ameliyattan önceki haline dönmez.

Operasyon Sonrası Ne Zaman Kontrol İçin Gelmeliyim?

Meme küçültme estetiğinden sonra ilk kontrol genellikle ameliyatın 3.ya da 4.gününde yapılır. İlk kontrolde doktor tarafından detaylı bilgi verilmekle birlikte çoğunluklar 1.ayda, 3.ayda, 6.ayda ve 1.yılda yeniden kontrol muayeneleri yapılır.

Göğüs Küçültme ve Toparlama Aynı Anda Yapılabilir mi?

Meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatları temelde birbirine benzer. Meme küçültmede fazla doku çıkarılırken meme dikleştirmede fazla olan deri çıkarılır ve meme dokusu korunur. Daha iyi bir görünüm elde edilebilmesi için meme küçültme ameliyatının genellikle meme dikleştirme ameliyatı ile birlikte yapılması tercih edilir.

Ameliyat Sonrası Ne Kadar Zamanda Günlük İşlerime Dönebilirim?

Meme küçültme ameliyatından sonra genelde 3.günden itibaren hastalar yorucu olmayan sosyal aktivitelerine başlayabilirler. Operasyondan 7-10 gün sonra büyük ölçüde günlük aktivitelerine dönecek duruma gelseler de bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Ağır kaldırma, yorucu spor aktiviteleri, ağır ev işleri gibi aktivitelerden 4-6 hafta süreyle uzak durulmalıdır.

Meme Küçültme Ameliyatını SGK Karşılar mı?

Estetik ameliyatlar SGK ve özel sağlık sigortaları kapsamı dışındadır. Ancak meme küçültme ameliyatına sağlık sorunları dolayısıyla ihtiyaç duyuluyorsa ve bu durum 3 hekim raporu ile belirli kriterler kapsamında belgelenirse devlet hastanelerinde meme küçültme ameliyatının ücretsiz yapılması söz konusu olabilir.

Göğüs Küçülmesi Neden Olur?

Göğüslerin büyük bir kısmı yağ dokusundan meydana gelir. Kilo verme durumunda vücutta yaşanan yağ kaybı göğüsleri de etkiler ve göğüs küçülmesi görülebilir. Ayrıca regl döneminden önce büyümeye başlayan göğüsler hormon düzeylerindeki değişikliklerin etkisiyle regl döneminin başlamasından itibaren küçülür.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrasında Hangi Sütyen Giyilmeli?

Meme küçültme estetiği ameliyatından sonra hastaların bir ay boyunca balensiz, demirsiz sporcu sütyenleri kullanılmalıdır. Kullanılan sütyen meme dokusuna bası ve iz yapmamalıdır.  Özellikle dikiş yerinin üzerine baskı oluşturmaması önemlidir.

Ameliyattan 1 ay sonra balenli sütyen kullanılması mümkün olabilir. Ancak dolgulu ve push up sütyenlerin kullanılması önerilmez. Aksi takdirde meme protezinin yer değiştirmesi gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir. Ayrıca uzun süre kullanılmaları halinde meme dokusuna yapılan baskı nedeniyle doku kaybı ve doku ezilmesi gibi simetri bozuklukları oluşması riski vardır.

 

Meme Küçültme Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Meme Estetiği ile ilgili sorularınızı sayfaya yorum atarak sorabilirsiniz. Uzman doktorumuz Evren Tevfik İşçi 24 saat içerisinde sorularınıza yanıt verecek.

 

 

Meme Küçültme Ameliyatı Nedir?

Memenin büyük olduğu ve/veya sarkma yaptığı durumlarda meme küçültme ameliyatı yapılır. Fazlalık meme dokusu çeşitli kesi şekilleri ve ameliyat yöntemleri kullanılarak çıkarılır ve kalan meme dokusu tekniğe uygun şekillendirilir. Genellikle sonuçta kalan ize ve meme başının bağlı olduğu beslendiği dokuya göre çeşitli ameliyat teknikleri ve tipleri vardır.

Meme Küçültme Ameliyatının Riskleri Nelerdir?

Her ameliyatta görülebilen kanama enfeksiyon anestezi komlikasyonları yara iyileşme problemleri ve yara izi problemleri bu ameliyatta da nadir de olsa görülebilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme küçültme ameliyatının sonuçta kalan ize ve meme başının bağlı olduğu beslendiği dokuya göre birkaç ana teknik tipi vardır. En sık kullanılanları ters T izli ve düz izli olan tipleridir. Ayrıntılı bilgi için doktorunuza danışınız.

Göğüslerde Ne Kadar Küçülme Elde Edilebilir?

Kullanılan tekniğe ve isteğe bağlı olarak meme küçültme ameliyatında boyutlar hasta ile birlikte ameliyattan önce muayenede kararlaştırılabilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrasında İz Kalır Mı?

Deride kesinin olduğu her durumda iz kalır. Doğal olarak buna ameliyat izleri de dahildir. Ameliyat sonrasında ilk zamanlarda bu izler belirgin olsa da zamanla sönümlenir ve belirginliği azalır. Bu süreç bazı hastalarda birkaç ay iken bazı hastalarda birkaç yılı bulabilir. Nihayi olarak kalacak izi kullanılan teknik kadar hastanın kendi bünyesi de belirler. Bazı hastalar kötü iz kalmasına daha yatkın olabilirler.

Ameliyat Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli ?

Doktorunuzun tüm tavsiyelerine uyun. Her doktorun kendine has hasta izleme önerileri olabilir. Tüm öneriler evrensel değildir. Bununla birlikte devamlı yatakta kalmak şart olmamakla birlikte herhangibir estetik ameliyat sonrası 1 hafta dinlenmek vücudun toparlaması için iyidir. Meme ameliyatlarından sonra göğüs kaslarının zorlanacağı hareketlerden bir iki hafta kaçınmak uygun olur. Ameliyat bölgesinin temiz tutulması gerekir.

Meme Küçültme Ameliyatı Sonrası Ağrı Oluyor Mu?

Her ameliyattan sonra az ya da çok ağrı olabilir. Ağrı hissi sübjektif bir histir. Bu yüzden kimin ne kadar ağrı hissedeceği önceden belirlenemez ancak meme küçültme ameliyatı çok ağrılı ameliyatlar kapsamında değildir.

Randevu Saatlerimiz

Pazartesi: 9:30 – 17:30
Salı: 9:30 – 17:30
Çarşamba: 9:30 – 17:30
Perşembe: 9:30 – 17:30
Cuma: 9:30 – 17:30
Cumartesi: 9:30 – 14:30
Pazar: KAPALI

Hasta Yorumları

Doktor – Hasta gizliliği sebebiyle yorumlarda isim ve fotoğraf alanları gizlenmiştir. Google haritalar üzerinden yorumların devamını kontrol edebilirsiniz.

Bülent Kıymet
Bülent Kıymet
2023-11-02
Mukemmel ilgili, bilgili ve deneyimli bi doktor. Meme buyutme ve liposuctionda bir numara. Cok memnunum iyi ki evren bey i tercih etmisim, ekibi de ilgili ve cana yakın bir ekip.
Ilayda Bastug
Ilayda Bastug
2023-11-02
Evren hocam bu işin duayeni.. şiir gibi botoksuzumun şairiyle tanışmak aile boyu bizim şansımız :))) ❤️
Aysel Sahin
Aysel Sahin
2023-11-02
Der Beste Arzt den ich in Istanbul kenne. Vor 2 Jahren hatte ich meine Bauchdeckenstraffung, Lipo und Double chin bei Ihm machen lassen. War die beste entscheidung meines lebens. Er hat mich nach der OP auch lange begleitet das Kankenhaus und sein Personal er selber natürlich auch sehr nett und gefühlvolle Menschen. Vielen Dank Dr. Evren Tevfik Isci
Sudenur Ak
Sudenur Ak
2023-10-30
Evren beyle 6 ay önce bir ameliyat süreci geçirdik. Güler yüzü ve işini iyi yapması dolayısıyla çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz asla pişman olmayacağınız bir doktor 💫💫
Olena Celik
Olena Celik
2023-10-30
2 місяці тому зробила маммопластику, залишилася дуже задоволена!!! Також зробила операцію з видалення врослого нігтя, лікар Эврен професіонал своєї справи. Всім раджу!!!
Aysel Tosun
Aysel Tosun
2023-10-14
Ich habe Doktor Evren in Google ausgesucht und habe eine sehr gute Auswahl getroffen, ich habe H100 und Nasolabial Unterspritzung machen lassen ,er hat Federhände /Finger ,ich habe kein Schmerz gefühlt. Einfach Sensational! Außerdem sind alle Mitarbeiter +Doktor sehr freundlich und Hilfsbereit.
I Am (IlyaFallUp)
I Am (IlyaFallUp)
2023-05-20
Not reasonable prices
Dejb Ddlj
Dejb Ddlj
2023-05-18
Opération 10/05/2023 Il est le meilleur chirurgien: professionnel, aimable et surtout très humain! Merci Dr Evren Tevfik Sarah N
H***** E**
H***** E**
2023-05-03
2 ay önce meme büyütme estetiği yaptırdım. Evren beyin tecrübesi ve bilgisi sayesinde çok kısa sürede toparlandım. Ağrılarım yok denecek kadar azdı ve sonuçtan çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi

Gönder & Send
TR: Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?
EN: Hello, How may I help you?